SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Udział w meczu I ligi piłki ręcznej w Warszawie

mecz 221.04 2018 r. uczniowie naszej szkoły – z klasy 4A - sportowej uczestniczyli w wycieczce do warszawy. Byli na pokazie w Planetarium Centrum Nauki „Kopernik” ale głównym celem był mecz I ligi piłki ręcznej mężczyzn AZS UW Warszawa -SMS Gdańsk.

Nasi uczniowie mieli zaszczyt wyprowadzać zawodników na mecz ligowy. Piłkarze z obu drużyn byli bardzo zadowoleni z przybycia naszych dzieci.

W rozgrywkach I ligi piłki ręcznej w hali UW przy ul. Banacha zespół AZS UW odniósł zwycięstwo 33:28. Mecz był emocjonujący i pełen walki, a dzieci mogły podpatrzeć jak się gra na wysokim poziomie. Mamy nadzieję, ze w przyszłości nasi uczniowie również będą tak grać.

mecz 1 mecz 3 mecz 4 mecz 5 mecz 6 mecz 7

0003

 

kompet

 bezpszko

 

 talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub