SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

HAPPENING MUZYCZNY

HAPPENING10 maja uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 wzięli udział w Happeningu Tanecznym, w związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Tańca w Białymstoku. Organizatorami było Przedszkole Samorządowe nr 31, z którym od wielu lat współpracuje nasza szkoła oraz Studio Tańca Twist.

Happening odbył się na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego przed Teatrem Dramatycznym im. A. Węgierki w Białymstoku. Uczniowie klasy III d przygotowani przez panią Bożenę Szuchalską zaprezentowali taniec dworski. Amelka, Blanka, Magda, Marysia, Natalka, Ola, Daniel i Gabryś – przedstawiciele naszej szkoły zatańczyli rewelacyjnie. Serdeczne gratulacje!

Zdjęcia z happeningu

0003

 

kompet

 bezpszko

 

 talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub