SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

PODSUMOWANIE WOJEWODZKICH KONKURSOW PRZEDMIOTOWYCH W GIMNAZJACH

woj1 woj2

11 kwietnia 2018r. nasza szkoła gościła laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w gimnazjach. Uroczystość wręczenia zaświadczeń odbyła się w bardzo podniosłej atmosferze urozmaiconej występem zespołu tanecznego „Atom” działającego przy SP nr 32 oraz pokazem wokalnych umiejętności uczniów II Liceum Ogólnokształcącego.

Swoją obecnością zaszczycili nas m.in. Pani Kurator, Beata Pietruszka, przedstawiciele Prezydenta Miasta Białegostoku – p. W. Ćwiklińska, Marszałka Województwa Podlaskiego i Wojewody Podlaskiego; Dyrektor OKE w Łomży, p. Jolanta Gołaszewska oraz Dyrektorzy szkół, nauczyciele i uczniowie, laureaci wielu konkursów.

Z duma informujemy, że nasze PG 1 znalazło się w gronie tych, którzy mogą pochwalić się największą liczbą laureatów. Stanęliśmy ramię w ramię z PG nr 32; PG nr 3; PG nr 17; PG nr 6 w Łomży; Gimnazjum im. M. Konopnickiej w Suwałkach. Nasi tegoroczni laureaci to:

Adamska Magdalena – język polski

Świda Bartłomiej, Ostaszewski Mateusz – matematyka

Orodzińska Agata, Woronko Kamila, Eliaszuk Kamil – chemia

Bołtryk Barbara; Sebastian Emil Chęć, Eliaszuk Kamil, Ostaszewski Mateusz, Julia Potocka, Bartłomiej Świda, Filip Zwierzyński – fizyka

Gratulacje!

0003

 

kompet

 bezpszko

 

 talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub