SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

ZIMOWE PÓŁKOLONIE ÓSEMKI

IMG 20180126 115433974Pierwszy tydzień ferii zimowych (22-26 stycznia 2018r.) to tradycyjnie czas na półkolonie przeznaczone dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Kierownictwo objęła dyrektor szkoły p. J. Górska natomiast funkcję opiekuńczą pełnili wychowawcy p. L. Sochoń i p. A. Żywolewska.

Uczestnicy półkolonii korzystali ze smacznych i zdrowych posiłków w szkolnej stołówce. Dzieci z klas I-III ciekawie spędziło wolny czas od nauki. Każdego dnia czekało wiele atrakcji. Nie zabrakło też zajęć profilaktycznych dotyczących bezpieczeństwa podczas ferii, prowadzonych przez policjanta młodszego aspiranta T. Brańskiego - naszego dzielnicowego. W Białostockim Teatrze Lalek Dzieci przeniosły się w świat baśni w czasie spektaklu „Czarodziejska lampa Aladyna”. Obejrzały film „Tedi i mapa skarbów” w kinie Helios. Zachwyciły się niesamowitymi budowlami i obiektami z klocków lego na Wystawie Lego i same próbowały wykonać kreatywne konstrukcje. Brały udział w zajęciach interaktywnych: w Muzeum Rzeźby dzieci tworzyły przeróżne gliniane figurki, a w Muzeum Historii Medycyny i Farmacji wykonały gipsowe odlewy Pałacu Branickich, natomiast w Manufakturze Słodyczy „Cukier - Lukier” samodzielnie robiły kolorowe lizaki z naturalnych składników. Aktywnie wypoczywały w czasie zajęć ruchowych na lodowisku , kręgielni Kula Hula, w Jumper Parku jak też na hali sportowej. Podczas wizyty w Białostockim Oddziale TVP dzieci poznawały tajniki pracy telewizji, spotkały się z redaktorami i prezenterami Obiektywu . A na zakończenie tradycyjnie rozstrzygnięcie konkursów, nagrody a także upominki dla wszystkich uczestników.

Więcej zdjęć

0003

 

kompet

 bezpszko

 

 talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub