SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

MINI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ

W dniu 1.12.2017roku  w naszej szkole odbył się Andrzejkowy Mini Turniej piłki ręcznej klas IV. W imprezie wzięło udział około 90 dzieci ze Szkół Podstawowych nr 8, 32 i 45. Były to pierwsze zawody naszych uczniów w tej dyscyplinie, po trzech miesiącach nauki.

Turniej wśród dzieci cieszył się dużym zainteresowaniem a uczestnicy z wielkim zaangażowaniem brali w nim udział. Zawodnicy SP8 pokazali się z jak najlepszej strony strony co jest dobrą prognozą na przyszłości. Zainteresowanie turniejem było duże, więc będziemy organizować kolejne turnieje. W turnieju tym, najbardziej liczyła się możliwość sprawdzenia swoich umiejętności. Każdy zespół otrzymał pamiątkowy dyplom uczestnictwa, zaś nauczyciele – trenerzy wszystkich zespołów wybrali najlepszych zawodników z poszczególnych drużyn. Wśród wyróżnionych znaleźli się: w zespole dziewcząt – Aleksandra Giba, w zespole chłopców – Maksymilian Bach.

Przemysław Borsuk

Jolanta E. Suchaczewska

ZDJĘCIA Z IMPREZY

0003

 

kompet

 bezpszko

 

 talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub