SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

„Wycieczka w inny wymiar” – klasy VII w Warszawie

wyc1001  wyc1002  wyc1003

Dnia 9 listopada odbyła się jednodniowa wycieczka klas VIIA I VIIB do Warszawy. Pierwszą atrakcją były filmy w wymiarze 6D. Uczniowie byli zachwyceni efektami i tym co się tam działo.

Następnym punktem wyprawy było Centrum Nauki Kopernik. Jest to wspaniały ośrodek nauki, którego misją jest rozbudzanie ciekawości, wspomaganie samodzielnego poznawania świata i uczenia się. Młodzież mogła poznawać tam prawa nauki poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych wystawach. Kolejną atrakcją było Planetarium, tam na seansie w wymiarze 3D uczniowie odbyli wirtualną podróż na Marsa, a następnie przenieśli się na stację kosmiczną, gdzie poznali zasady funkcjonowania ludzkiego organizmu i urządzeń na stacji kosmicznej oraz obrazy wszechświata.

0003

 

kompet

 bezpszko

 

 talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub