Artur Siódmiak Camp w „Ósemce”

27 września po raz kolejny w naszej szkole odbyły się niezwykłe zajęcia sportowe – „Artur Siódmiak CAMP – Panel Eksperta”. Zorganizowała je Fundacja Akademia Sportu, którą firmuje znany piłkarz ręczny i 133- krotny reprezentant Polski – Artur Siódmiak.

Udział w zajęciach brało ok. 200 uczniów z klas III i IV. Po wspólnej rozgrzewce dzieci ćwiczyły pod okiem instruktorów różne elementy z piłki ręcznej.

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło znanych i utytułowanych sportowców: Kamili Lićwinko (skok wzwyż), Wojciecha Nowickiego i Joanny Fiodorow (rzut młotem), Aleksego Kuziemskiego (boks) czy Wojciecha Fortuny mistrza olimpijskiego w skokach narciarskich. Liczną grupą przybyli też zawodnicy klubów białostockich – koszykarze Żubrów, piłkarzy Jagiellonii i Lowlandersów.

Dzieci dobrze się bawiły ale największym zainteresowaniem cieszyły się autografy znanych sportowców.

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII