SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Stypendium Prezydenta

stypen17Miło nam podzielić się informacją, iż uczennice naszej szkoły Matylda Mosiej (z klasy 3A PG) oraz Jagoda Prabucka(z klasy 3D PG) otrzymały Stypendia Prezydenta Miasta Białegostoku w dziedzinie twórczości artystycznej.

Uczennice należące do formacji tanecznej „Atom” (UKS Hubal Białystok) w ubiegłym roku zdobyły wielokrotnie ze swoim zespołem tytuł Grand Prix za najlepszą choreografię na licznych zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Życzymy dalszych sukcesów!

stypendium001 stypendium003 stypendium004 stypendium002
     

Autor zdjęcia
Marek Bielski

0003

 

kompet

 bezpszko

 

 talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub