SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Europejski Dzień Języków Obcych

dzien 2 dzien 1 dzien 3

26.09.2017r obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. Coroczne wydarzenie przypomina o różnorodności językowej oraz o potrzebie nauki języków obcych.

Uczniowie wszystkich klas SP i PG brali czynny udział w obchodach tego święta ozdabiając korytarze szkolne dekoracjami związanymi z wylosowanym państwem, a także ubierając się w kolory narodowe poszczególnych krajów. W szkole pojawiły się kolorowe flagi, ręcznie wykonane symbole, budowle oraz ciekawostki dotyczące wybranych państw. Nasi uczniowie włożyli dużo pracy, aby wykonane przez nich plakaty były ciekawe, estetyczne i oryginalne. Niektóre z tych prac będą wykorzystane przez uczniów szkoły podstawowej podczas realizacji projektu „Let’s celebrate European values” w ramach współpracy międzynarodowej eTwinning.

W ramach obchodów dzieci z klas I – III kolorowały brytyjską flagę, śpiewały piosenkę „Are you sleeping Brother John” oraz wykonały plakaty.

Uczniowie klas IV – VII szkoły podstawowej oraz II – III gimnazjum wzięli udział w konkursie na najbardziej pomysłowy piktogram . Przy ocenie prac zwracano uwagę na   estetykę wykonania, wkład pracy oraz kreatywność twórcy.

Europejski Dzień Języków Obcych to ważna data w kalendarzu imprez w naszej szkole, a jego obchody pozwalają, poprzez dobrą zabawę, uświadomić młodym ludziom jak ważna jest nauka języków obcych.

0003

 

kompet

 bezpszko

 

 talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub