SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Wycieczka grantowa klas II-III gimnazjum w Góry Świętokrzyskie

Wycieczka w Góry Świętokrzyskie (13-15 września 2017) to jedna z wielu atrakcyjnych nagród, którą otrzymali uczniowie klas II-III gimnazjum aktywnie uczestniczący w zajęciach grantowych odbywających się na terenie naszej szkoły.

Uczestnicy projektu mieli okazję do podziwiania jednych z najpiękniejszych jaskiń położonych na terenie Polski – jaskini „Raj” oraz Jaskini na Kadzielni. Niesamowitym przeżyciem okazała się również podróż kapsułą 5D do wnętrza ziemi oraz wizyta w Centrum Neandertalczyka. W słoneczne popołudnie młodzież podziwiała centrum Kielc oraz Świętokrzyski Park Narodowy.

ZDJĘCIA Z WYCIECZKI

0003

 

kompet

 bezpszko

 

 talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub