SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

SPRZĄTANIE ŚWIATA

W miniony piątek 15 września, jak co roku,  wzięliśmy udział w organizowanej przez Fundację Nasza Ziemia akcji Sprzątanie Świata - Polska 2017, która przebiegała pod hasłem: "Nie ma śmieci - są surowce".

Celem tegorocznych działań była zmiana postrzegania odpadów jako "śmieci" i dostrzeżenie w nich surowców, a także promowanie segregacji odpadów oraz poszanowania zasobów przyrody. Uczniowie naszej szkoły: klasy siódme SP oraz drugie PG wraz z wychowawcami, zaopatrzeni w rękawice i worki na śmieci, porządkowali uliczki wokół szkoły, Park Wygoda oraz teren przy Cmentarzu Żydowskim. Akcja przebiegła bardzo sprawnie, a efekty pracy wszystkich uczniów była zadowalające.

0003

 

kompet

 bezpszko

 

 talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub