SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Witaj Szkoło !

rozpo 1 rozpo 2 rozpo 3

Dnia 4.09.2017roku nastąpiła inauguracja roku szkolnego 2017/2018 w naszej Szkole Podstawowej nr.8 im. św. Kazimierza Królewicza.

Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego oraz odśpiewaniu hymnu, uczniów, nauczycieli oraz licznie przybyłych na uroczystość rodziców przywitała Pani dyrektor Jolanta Górska. Głos zabrali również ksiądz Anatol Konach oraz przewodniczący Rady Rodziców pan Antoni Korzeniecki, którzy życzyli uczniom owocnej pracy w nowym roku szkolnym. Pani dyrektor zapoznała zebranych z ofertą szkoły, która proponuje uczniom liczne zajęcia pozalekcyjne, a także udział w ciekawych projektach edukacyjnych. Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie udali się do klas, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami.

Życzymy, aby nowy rok szkolny obfitował w sukcesy i przyniósł wiele radosnych chwil naszym uczniom.

0003

 

kompet

 bezpszko

 

 talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub