BIAŁOSTOCKIE TALENTY XXI

IV edycja projektu BIAŁOSTOCKIE TALENTY XXI wieku
Oferta dotyczy klas I i II PG1

Uprzejmie informujemy o rozpoczęciu rekrutacji do IV edycji projektu BIAŁOSTOCKIE TALENTY XXI wieku. Uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli już w poprzednich edycjach tego projektu. Rozwijali swoje talenty na zajęciach prowadzonych przez wykładowców z białostockich uczelni wyższych. Obecnie, uczniowie klas I i II Publicznego Gimnazjum nr 1 mają możliwość dołączenia do elitarnego grona najzdolniejszych uczniów ze szkół gimnazjalnych i licealnych w naszym mieście. Zapraszamy do udziału w zajęciach:

• Trening kreatywności (20 godzin dydaktycznych, 1 grupa) Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku.
  • Algorytm wynalazku (20 godzin dydaktycznych, 1/2 grupy) Politechnika Białostocka we współpracy z Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku.
  • Przedsiębiorczość (20 godzin dydaktycznych, 1 grupa, Białostocki Park Naukowo-Technologiczny.
  • Sztuka wystąpień publicznych – jak zostać skutecznym mówcą? (20 godzin dydaktycznych, 1 grupa).
  • Siłownia umysłu (20 godzin dydaktycznych, 1 grupa).
  • Biologia (20 godzin dydaktycznych na grupę, 2 grupy) Wydział Biologiczno-Chemiczny Uniwersytetu w Białymstoku.
  • Chemia (20 godzin dydaktycznych na grupę, 2 grupy)Wydział Biologiczno-Chemiczny Uniwersytetu w Białymstoku.
  • Komputerowe laboratorium fizyczne (20 godzin dydaktycznych, 1 grupa) Wydział Fizyki Uniwersytetu w Białymstoku.
  • Robotyka dla szkół (20 godzin dydaktycznych, 1 grupa). Wydział Fizyki Uniwersytetu w Białymstoku.
  • Matematyka (20 godzin dydaktycznych, 1 grupa) Instytut Matematyki Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej.
  • Programowanie robotów mobilnych (20 godzin dydaktycznych na grupę, 2 grupy) Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej.
  • Modelowanie 3D (20 godzin dydaktycznych, 1/2 grupy) Wydział Informatyki  Politechniki Białostockiej.
  • Ekonomia (20 godzin dydaktycznych, 1 grupa) Wydział Ekonomii  i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku.

Szczegóły dotyczące projektu oraz dokumenty do pobrania znajdują się na stronie www.ckubialystok.pl w zakładce  „Talenty XXI wieku edycja IV”

Zgłoszenia proszę kierować do pedagoga szkolnego Publicznego Gimnazjum nr 1 do dnia 9 maja 2017r.(wtorek 12.30 - 14.30). Zgłoszenie obejmuje: uzupełniony formularz zgłoszeniowy oraz podpisaną zgodę rodzica na przetwarzanie danych osobowych. Pełna dokumentacja zostanie dostarczona do CKU w Białymstoku w dniu 10 maja. Posiadamy miejsca dla 10 uczniów z naszej szkoły.