wykaz podręczników sp

TYTUŁ

wychowanie przedszkolne

j. angielski

Informacja o podręcznikach obowiązujących w oddziałach przedszkolnych podana zostanie w sierpniu na spotkaniu informacyjnym

Wyd.Jedność, Kielce,

M. Piątek

D. Jackowiak, ks. J. Szpet

Ks. A. Busłowski,

L. Busłowska

"W świecie mojego Boga"

„Cerkiew i ja”- zeszyt ćwiczenia

I

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 8 w Białymstoku informuje, iż podręczniki do edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego zostaną zakupione przez szkołę z dotacji z budżetu państwa. We własnym zakresie należy  zaopatrzyć się w podręczniki do nauki  religii.

red. K. Mielnicki, E. Kondrak, Jedność, Kielce

"Żyjemy w Bożym świecie"

„Bóg świat i ja”-podręcznik+ćwiczenia kl. I

II

Red. W.Kubik, WAM,Kraków

Ks. A. Busłowski, L. Busłowska, Warszawska Metropolia Prawosławna, Hajnówka 2013r

„Kochamy Pana Jezusa”-podręcznik+ćwiczenia/nowe wydanie/

„Dobra nowina i ja” kl.II- podręcznik+ćwiczenia

III

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 8 w Białymstoku informuje, iż podręczniki do edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego zostaną zakupione przez szkołę z dotacji z budżetu państwa.We własnym zakresie należy  zaopatrzyć się w podręczniki do nauki  religii.

Red. W.Kubik, WAM,Kraków

Ks. A. Busłowski, L. Busłowska

„Przyjmujemy Pana Jezusa”-podręcznik+ćwiczenia

„Słowo Boże” kl.III-ćwiczenia

„ Historie biblijne i ja”

Podręcznik i ćwiczenia

IV

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 8 w Białymstoku informuje, iż podręczniki do klasy IV zostaną zakupione przez szkołę z dotacji z budżetu państwa. We własnym zakresie należy  zaopatrzyć się w podręczniki do nauki  religii.

IV

Red. Ks. Zbigniew Marek WAMKraków

„Zaproszeni przez Boga”podręcznik +ćwiczenia /nowe wydanie/

„Boże zmiłuj się” kl.IV-ćwiczenia”

V

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 8 w Białymstoku informuje, iż podręczniki do klasy V zostaną zakupione przez szkołę z dotacji z budżetu państwa. We własnym zakresie należy  zaopatrzyć się w podręczniki do nauki  religii.

Red. Ks. Zbigniew Marek-WAMKraków

„Obdarowani przez Boga”-podręcznik+ćwiczenia

„W cerkwi prawosławnej” kl.V- podręcznik +ćwiczenia

VI

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 8 w Białymstoku informuje, iż podręczniki do klasy VI zostaną zakupione przez szkołę z dotacji z budżetu państwa. We własnym zakresie należy  zaopatrzyć się w podręczniki do nauki  religii.

Red. Ks. Zbigniew Marek-WAMKraków

„Przemienieni przez Boga”-podręcznik+ćwiczenia

„Katechzm Cerkwi Prawosławnej” podręcznik

„ Zbaw Panie” ćwiczenia 1,2

VII

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 8 w Białymstoku informuje, iż podręczniki do klasy VII zostaną zakupione przez szkołę z dotacji z budżetu państwa. We własnym zakresie należy  zaopatrzyć się w podręczniki do nauki  religii.

ks. K. Mielnicki,E. Kondrak,
E. Parszewska, Jedność, Kielce

SJ WAM

"Błogosławieni, którzy szukają Jezusa"

„Katechzm Cerkwi Prawosławnej”

VIII

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 8 w Białymstoku informuje, iż podręczniki do klasy VIII zostaną zakupione przez szkołę z dotacji z budżetu państwa. We własnym zakresie należy  zaopatrzyć się w podręczniki do nauki  religii.

religia kat. ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska Jedność, Kielce  "Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi"