SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

konsultacje IV-VI sp

  Konsultacje przedmiotowe: 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Przedmiot

dzień

godzina

sala

1.

Apanowicz Anna

chemia czwartek 8.50-9.40  55

2.

Bakun Mirosława

 historia czwartek 13.35-14-20  24

3.

Banasiuk Magdalena

język angielski poniedziałek 14.25-15.10  51

4.

Białous-Oniśko Beata język angielski środa

14.20-15.10

 52

5.

Borowska Alina

zajęcia wyrównawcze kl. I

środa

10.45-11.45

 43

6.

Dacz Bożena

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze II a

poniedziałek

czwartek

14.25-15.10

13.35-14.20

 42

7.

Demianiuk Agata

konsultacje

zaj. wyrównawcze kl. IV


zaj. wyrównawcze kl. V

poniedziałek

 

wtorek

 

środa

14.25-15.10

14.25-15.10

14.25-15.10

33

36

33

8.

Dłużewska Monika

przyroda środa 14.25-15.10 33

9.

Dziemian Urszula

język angielski kl. V-VII

poniedziałek

środa

14.25-15.10

8.55-9.40

32

 

10.

Gryncewicz Alicja

zajęcia wyrównawcze z języka polskiego kl.III piątek 13.35-14.20 43

11.

Iwaniuk Edyta

 

matematyka kl.IV

wyrównywanie wiedzy kl. V

technika (w miarę potrzeb)

poniedziałek

poniedziałek

wtorek

 13.35-14.20

 12.45-13.30

14.25

48

48

26

12.

Kaźmierska Jolanta

 matematyka

środa

piątek

13.40-14.20

13.40-14.20

 

36

 

13.

Kluczyk Elżbieta

język polski

środa

14.25-15.10

32
14.

Kurop Maria

historia WOS

środa

15.10-16.30

49

15.

Leszko Marlena

 język angielski

poniedziałek

poniedziałek

poniedziałek

7.00-7.45

11.30-11.45

12.30-12.45

45

16.

Łapińska Hanna

język polski

wtorek

14.25-16.00

17.

Łapinska Małgorzata

 język polski

czwartek

13.35-14.20

 23

18.

Maciejczuk Anna

matematyka

poniedziałek

czwartek

14.25-15.10

8.55-9.40

36

36

19.

Martyniak Małgorzata

język angielski

środa

14.25-15.10 (16.00)

38
20.

Mieleszkiewicz Barbara

biologia  wtorek

15.15-16.45

 46

21.

Niewińska Teresa

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. Ib czwartek 11.45-12.30  45

22.

Rutkowska Kinga

język polski

poniedziałek

poniedziałek

środa

13.45-14.20

14.25-15.10

12.45-13.30

 

23.

Rybnik Jolanta

 

język polski

wyrównywanie wiedzy kl.V

czwartek

wtorek

15.15-16.00/16.45

13.35-14.20

 

24.

Sochoń Lucyna

wyrównywanie wiedzy kl.III środa 15.15-16.00 31
25.

Suszcz-Szumeluk Krystyna

język rosyjski czwartek 15.10- 16.10  

26.

Szuchalska Bożena

konsultacje kl. IIId poniedziałek 8.00-8.45  
27.

Szwaczko Joanna

geografia, biologia
wtorek 14.20-16.00  

28.

Winiarska Halina

matematyka środa 14.20-16.00 26

29.

Wojniak Ludmiła

fizyka środa 15.15-16.45 25

30.

Zajkowski Adam

 informatyka, technika

poniedziałek

środa

15.15-16.00

14.25-15.10

47
31.

Zińczuk Marta

język niemiecki poniedziałek 14.25-15.10 52

 

 

 

Propozycje innych zajęć

 

Lp.

Nazwisko i imię

nauczyciela

Nazwa zajęć

dzień

godzina

sala

1.

Burzyńska Elżbieta

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

Program "spójrz inaczej"

czwartek

piątek

 

poniedziałek

 11.30-12.45

 11.30-12.15

 

12.45-13.30

126

 

 

42

2.

Grodzka Kinga

zajęcia logopedyczne

poniedziałek

środa

12.45-13.30

13.35-14.20

 26