SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

koła zainteresowań IV-VI sp

Koła zainteresowań:

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Rodzaj zajęć

dzień

godzina

sala

1.

 Apanowicz Anna

koło chemiczne kl. II

koło chemiczne kl.III

 sobota

 8.00-10.00

10.00-12.00

 55

2.

 Bakun Mirosława

koło strzeleckie

koło strzeleckie

poniedziałek

środa

 7.00-7.45

15.15-16.00

mała sala gim

3.

Banasiuk Magdalena koło języka angielskiego środa 12.45-13.30 51

4.

 Baruch Elżbieta koło plastyczne czwartek 13.30-15.10 10

5.

 Bayer Dariusz

SKS piłka nożna

koło sportowe świetlica

 wtorek

poniedziałek

15.15-16.45

13.45-14.45

hala sport.

6.

 Bazydło Mariola

koło gier i zabaw sportowych -świetlica

koło teatralne kl.III

wtorek

 

środa

14.30-15.30

 

8.55-9.40

msg

 

35

7.

Białous-Oniśko Beata koło języka angielskiego kl. IV poniedziałek 12.45-13.30 51

8.

 Borowska Alina koło informatyczne kl. I wtorek  11.45-12.45 33

9.

Borsuk Przemysław

koło sportowe kl.I-III

SKS piłka ręczna

poniedziałek

wtorek

sobota

 15.00-16.00

15.15-16.00

10.00-11.30

 hala sport.

10.

Boruch Małgorzata SKS lekka atletyka

poniedziałek

środa

13.30-15.15

13.30-15.10

 hala sport.

11.

 Cybulski Rafał zajęcia sportowe poniedziałek 14.25-15.15  

12.

 Dacz Bożena koło plastyczne IIa wtorek 14.25-15.15 42

13.

 Dłużewska Monika  koło przyrodnicze wtorek 13.30-15.10 35

 14.

Głażewska-Kalenik Ewa

spiewająca Polska

poniedziałek

czwartek

piątek

15.15-16.00

15.15-16.15

13.45-15.00

21
Głażewska-Kalenik Ewa

chór szkolny

poniedziałek

piątek

15.15-16.15

13.30-15.00

21

15.

 Gontar Joanna  gry i zabawy świetlicowe  poniedziałek 13.00-14.00  

16.

Grabowska Wiesława

"trening umysłu" koło świetlicowe kl. I-III

środa 9.50-10.35  26

17.

Gryncewicz Alicja koło matematyczne kl.III  czwartek 11.45-12.30 43

18.

Iwaniuk Edyta

koło matematyczne kl. IV

koło matematyczne kl. V

wtorek

czwartek

13.35

13.35

50

35

19.

 Kluczyk Elżbieta zajęcia z ortografii czwartek

8.00-8.45

8.55-9.40

czytelnia PG
20. Kozłowska Beata koło języka angielskiego kl.II, III (według potrzeb) wtorek 14.30-15.15/16.00  
21. Kurop Maria

koło turystyczne

 

1 sobota w miesiącu

   
22. Leszko Marlena koło języka angielskiego wtorek 13.35-14.20 45
23. Łapińska Hanna koło języka polskiego kl.VII  środa 14.25-15.10  
 24 Łapińska Małgorzata koło "Małego konstruktora" środa 12.15-13.00 świetlica
25. Łuniewska-Palhan Justyna koło Europejskie środa

11.00-11.45

11.45-12.30

 
26. Maciejczuk Anna koło matematyczne kl.VI  poniedziałek 13.35-14.20 36
27. Markowska Urszula

koło "MIłośników Biblioteki"

Koło "Tropiciele Tajemnic"

poniedziałek

czwartek

 8.00-8.45

13.30-14.30

 
28. Martyniak Małgorzata koło jezyka angielskiego środa 15.10-16.00 38
29. Mieleszkiewicz Barbara koło biologiczne
środa
15.15-16.00
 46
30. Niewińska Teresa koło "Małych Matematyków" kl.Ib
poniedziałek  11.45-12.30 20
31. Perkowska Monika koło kreatywności 
wtorek
14.30-15.15
 
32. Romańczuk Sławomir zajęcia w siłowni poniedziałek 15.10-16.00  
33. Rakoczy Beata Szkolne Koło "Caritas" czwartek 8.00-8.45  
34. Sochoń Lucyna koło matematyczne wtorek 11.45-12.30  
34. Suchaczewska Jolanta

 

SKS LA kl.IV-VI

SKS LA VII-III

piłka siatkowa kl.VI (w miarę potrzeb)

środa

czwartek

 

sobota

14.30-16.00

15.15-16.45

 

10.00-11.30

hala sport.
35. Suszcz-Szumeluk Krystyna koło kulinarne
czwartek
16.10
26
36. Szuchalska Bożena

koło szachowe

koło artystyczne (teatr, plastyka)kl.III

koło matematyczne

wtorek

 

poniedziałek

 

środa

 14.20-15.10

 

14.20-15.10

 

10.00-11.30

 
37. Zajkowski Adam koło informatyczne
środa
15.15-16.00
47
38. Żdanowicz Agnieszka koło origami -świetlica
środa
9.40-11.40