WIELCY POLACY – ich dokonania i zasługi-XIII edycja konkursu

Serdecznie zapraszamy do udziału w XIII Wojewódzkim Konkursie „Wielcy Polacy – ich dokonania i zasługi”.

Więcej informacji w regulaminie konkursu.

Z przyjemnością informujemy, że XIII edycja Wojewódzkiego Konkursu "Wielcy Polacy - ich dokonania i zasługi" objęta została honorowym patronatem:
Marszałka Województwa Podlaskiego, Wojewody Podlaskiego oraz Prezydenta Miasta Białegostoku

Marszaek  wojewoda   prezydent
    www.bialystok.pl

W hołdzie Ojcu Świętemu – występy dzieci z klasy III d

piosenka0118.05.2018 r. odbyła się XII edycja Regionalnego Konkursu Piosenki „Odpowie Ci wiatr…” poświęconego Ojcu Świętemu - Janowi Pawle II. Z naszej szkoły wystąpiły dwie uczennice, Blanka Konopacka i Maria Puczyłowska śpiewając w duecie piosenkę pt. „Pomagajmy innym”. Dziewczynki otrzymały nagrodę, którą wręczył im aktor Teatru Dramatycznego i główny członek jury Marek Tyszkiewicz.

Zebrania Rodziców-maj

Zebrania Rodziców i konsultacje w Szkole Podstawowej nr 8

Zebrania Rodziców uczniów klas IV a, V - VII oraz II, III gimnazjum

22 maja 2018r.( wtorek)