MINI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ

W dniu 1.12.2017roku  w naszej szkole odbył się Andrzejkowy Mini Turniej piłki ręcznej klas IV. W imprezie wzięło udział około 90 dzieci ze Szkół Podstawowych nr 8, 32 i 45. Były to pierwsze zawody naszych uczniów w tej dyscyplinie, po trzech miesiącach nauki.

Czytaj więcej: MINI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ

„Jesień wkoło”

jesien1 jesien2

Dnia 27 listopada w naszej szkole odbył się konkurs recytatorki pod hasłem „Jesień wkoło”. Uczestnicy zaprezentowali szeroki repertuar wierszy o tematyce jesiennej, nie zabrakło również utworów autorskich. Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców.

Czytaj więcej: „Jesień wkoło”

Największa Lekcja WF-u Warszawa, Hala Torwar 16-11-2017

lekcjawf17010We czwartek 16 listopada na zaproszenie organizatora, Artura Siódmiaka wzięliśmy udział (przede wszystkim klasa 4a – sportowa) w największej na świecie lekcji wychowania fizycznego. Impreza odbywała się na hali warszawskiego „Torwaru”. Nasza szkoła uczestniczyła w tym wielkim wydarzeniu sportowym z racji posiadania klasy sportowej o profilu piłki ręcznej.

Czytaj więcej: Największa Lekcja WF-u Warszawa, Hala Torwar 16-11-2017

„Nie krzyczę”

barodziny

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na wykład dla rodziców „Nie krzyczę”, który odbędzie się w poniedziałek 4 grudnia 2017 r. o godz. 17:00.

Czy potrafisz rozpoznać i nazwać swoje emocje?
    W jaki sposób wyrażasz swoje emocje wobec dziecka?
    Czy zdarza Ci się krzyczeć na dziecko?
    Czy zdarza Ci się obrażać na dziecko?

Czytaj więcej: „Nie krzyczę”